Introducing

BAS Малий бізнес - нове покоління 1С:Підприємство. Управління невеликою Фірмою для України

Все, що необхідно для обліку в малому бізнесі. Ефективні процеси та управління.

Проконсультуватися

BAS Малий бізнес - заміна 1С:Підприємство. Управління невелика Фірмою для України

У 2020 г. «Спілка автоматізаторів бізнесу» повідомила про зняття з продажів і завершення навесні 2021 р офіційної підтримки програми «Управління невелика Фірмою для України».

Також було представлено наступне покоління програмного забезпечення для обліку в малому бізнесі - BAS Малий бізнес, яке прийшло на зміну «1С:Підприємство».

Для користувачів ліцензійної програми «Управління невелика Фірмою для України» діють спеціальні умови апгрейда (переходу) на BAS Малий бізнес.

Спеціальні пільгові умови переходу з програми Управління невеликою фірмою для України на BAS Малий бізнес - від 300 грн

Пропонуємо два варіанти переходу на BAS Малий бізнес для компаній, що вже використовують програмні рішення 1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою для України, на спеціальних умовах:

Пільговий апгрейд

Для кого:

  • Користувачі ліцензійної програми Управління невеликою фірмою для України. ПРОФ, що мають діючий договір інформаційно-технологічного супроводження (ІТС) - пільговий апгрейд на BAS Малий бізнес. ПРОФ
  • Користувачі ліцензійної програми Управління невеликою фірмою для України. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів, що мають діючий договір інформаційно-технологічного супроводження (ІТС) - пільговий апгрейд на BAS Малий бізнес. ПРОФ.

Вартість пільгового апгрейду - 300 грн

Звертаємо увагу, що пільговий апгрейд виконується тільки на основну поставку товару без урахування додаткових і серверних ліцензій. Обмежень за термінами пільгового апгрейду немає.

Стандартний апгрейд

Для кого:

  • Користувачі ліцензійної програми Управління невеликою фірмою для України. Базова версія - стандартний апгрейд на BAS Малий бізнес. ПРОФ
  • Користувачі ліцензійних програм: Управління невеликою фірмою для України. Базова або ПРОФ версія - стандартний апгрейд на BAS Малий бізнес. ПРОФ. Комплект на 5 користувачів

Вартість стандартного апгрейду - до -50% від вартості нової програми

Обчислюється за формулою: сумарна вартість нової програми мінус вартість вашої старої програми, переданої на апгрейд, плюс 27 грн., але не менше половини вартості обраної програми з додатковими ліцензіями.

Звертаємо увагу, що стандартний апгрейд виконується окремо на основну поставку товару або разом з клієнтськими, або серверними ліцензіями

Умови:

Перехід на BAS Малий бізнес здійснюється оновленням актуальної версії конфігурації Управління невеликою фірмою для України, при цьому накопичені облікові дані типових програмних рішень (у разі відсутності індивідуальних доробок) повністю зберігаються (без змін і втрат).

Якщо ваша програма має індивідуальні додаткові настройки, технічний процес переходу на BAS Малий бізнес та вартість апгрейду узгоджуються індивідуально.

Що необхідно для апгрейду:

Для здійснення апгрейду з 1С:Підприємство. Управління невеликою фірмою для України на BAS Малий бізнес (як пільгового, так і стандартного) необхідно повернути реєстраційну картку, користувацьку угоду і ключ захисту (для програм з апаратним захистом) вашої програми, з якої виконується апгрейд.

За додатковою інформацією звертайтеся до консультантів Трейд-Сервіс:

+38 (056) 790-90-20
+38 (067) 009-90-94 (Viber, Telegram)